600 1 000 1500 2000 3000 4000 5000 6000 8000 10000 12000 ват чистого Керівництво синусоїдальний інвертор Зарядний пристрій Керівництво користувача

 

 

Shenzhen Sigineer Power CO., LTD.

E – mail: info@sigineer.com

Тел: +86 755 2160 7078

Факс: +86 755 6165   8278

Додайте: Bld A, промислова зона Jiali, Yuanfen Rd, Longhua, Shenzhen, 518100, Китай

 

1. Важлива інформація про безпеку

Зберігайте цей посібник! Прочитайте цей посібник перед установкою, він містить важливу безпеку, Монтаж Та інструкції з експлуатації. Зберігайте його в надійному місці для подальшого використання.
Всі проводки повинні відповідати Національному електричному кодексу, провінційному або іншим кодам Діючи під час монтажу, незалежно від пропозицій в цьому Керівництво Всі дроти повинні бути мідними провідниками.

1. 1 Загальні запобіжні заходи

1. 1. 1 Не піддавайте Інвертор дощу, снігу, спрею, трюму або пилу. Щоб зменшити ризик небезпеки, не покривайте і не заважайте вентиляції Отвори Не встановлюйте Інвертор у нульовий зазор Відділення Можливе перегрівання. Дозвольте, принаймні, 30 см зазору навколо інвертора для потоку повітря. Переконайтеся, що повітря може вільно циркулювати навколо пристрою. Необхідний мінімальний потік повітря 145CFM.

1. 1. 2 Щоб уникнути ризику пожежі та електронного удару, переконайтеся, що існує Проводка в хорошому електричному стані і відсутність дроту Недооцінений Не використовуйте Інвертор із пошкодженими або неякісними проводами.

1.1. 3 Цей апарат містить компоненти, які можуть утворювати дуги та / або Іскри Щоб запобігти пожежі та / або вибуху, не встановлюйте їх у відсіки Що містять акумулятори або легкозаймисті матеріали або в місці, де Вимагати захищеного від займання обладнання. Це включає будь-який простір Що містить бензинові машини, паливні баки або шви, фітинги, Або інше з’єднання між компонентами паливної системи.

Див. Гарантію на інструкції щодо отримання послуги.

1. 1. 4 Не розбирайте інвертор / зарядний пристрій. Вона не містить ніяких користувацьких функцій Частин Спроба обслуговування інвертора / зарядного пристрою може призвести до ураження електричним струмом або пожежі. Внутрішні конденсатори залишаються зарядженими Влада відключена.

1. 1. 5 Для того, щоб зменшити ризик ураження електричним струмом, від’єднайте обидва змінного і постійного струму Від інвертора / зарядного пристрою до спроби технічного обслуговування або Прибирання Вимкнення елементів керування не зменшить цей ризик

ОБЕРЕЖНО: пошкодження обладнання

Вихідну сторону проводки змінного струму інвертора не слід підключати до громадськості Потужність або генератор. Цей стан набагато гірший, ніж коротке замикання. Якщо апарат виживе Цей стан, він буде закритий, доки не будуть зроблені виправлення.

Встановлення повинне забезпечувати, щоб вихід змінного струму інвертора не було підключено до його змінного струму Вхід

Попередження: Обмеження використання

ОСОБЛИВО, ПОПЕРЕДЖЕНІ, ПЕРЕВАГУ, ЩО ІНВЕРТОР / ЗАРЯДНИК НЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ З ПІДВИЩЕННЯМ СИСТЕМИ ПІДТРИМКИ ЖИТТЯ АБО ІНШИХ МЕДИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ ТА ДІЇ МИ НЕ ДАЄМО ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ ЧИ ЗАПЕВНЕННЯ В ЗВ’ЯЗКУ З ЇХ ПРОДУКТАМИ ДЛЯ ТАКИХ ЦІЛЕЙ. ВИКОРИСТОВУЙТЕ ІНВЕРТОР / ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ З ЦИМ ОСОБЛИВЕ ОБЛАДНАННЯ НА ВАШ ВЛАСНИЙ РИЗИК.

1. 2 Заходи безпеки при роботі з акумуляторами

1. 2. 1 Якщо акумуляторна кислота контактує з шкірою або одягом, негайно мийте з милом І вода. Якщо кислота потрапляє в очі, відразу ж наливає око з бігом Холодну воду і отримати медичну допомогу Негайно

1. 2. 2 Ніколи не курить і не дозволяйте блискавки або полум’я поблизу батареї або Двигун

1. 2. 3 Не кидайте металевий інструмент на акумулятор. Отримана іскрою або Коротке замикання на акумуляторі може призвести до Вибух

1. 2. 4 Вилучіть особисті металеві предмети, такі як кільця, браслети, намиста, І дивиться при роботі з свинцево-кислотним акумулятором. Свинцово-кислотний акумулятор виробляє струм короткого замикання, досить високий, щоб Зварює кільце або подібне до металу, викликаючи сильний опік.

1. 2. 5 Для того, щоб знизити ризик травми, заряджайте тільки глибокий цикл свинцево – кислотні, свинець сурма, Свинцева кальцієва гельова клітина, поглинається килим або NiCad / NiFe типу, що перезаряджаються Акумулятори Інші види батарей можуть вибухнути, завдати травм і Пошкодження

1.2.6 Дон ‘т встановлювати перетворювач поблизу батарей, інвертор може нагріти електроліт батареї і викликати корозійні пари , щоб висловити і пошкодження / роз’їдати поблизу електроніку або метали.

 

 

2. Введення

2. 1 Загальна інформація

Sigineer Power Будь-який Power Combi Чиста синусоїда інвертор / зарядний пристрій являє собою поєднання інвертора, зарядного пристрою і змінного струму автоматичної передачі перейти в одну повну систему з максимальною ефективністю перетворення постійного струму в змінний струм 88%.

Вона упакована унікальною особливості зва він є одним з найпопулярніших і недорогих інверторів / зарядних пристроїв на ринку сьогодні.

Він має коректний коефіцієнт потужності, складну багаторівневу зарядку І чистий синусоїдальний вихід з Безпрецедентно висока швидкість навички для задоволення вимогливої потужності потреб індуктивних навантажень без Що ставить під загрозу обладнання.

Потужна зарядка акумулятора Це Будь-яка потужність Комбінований інвертор / зарядний пристрій йде як високо як 105 Ампер (різні на різних моделях), так і з виправлений коефіцієнт потужності, він використовує 20-30% менше енергії від входу змінного струму , ніж стандартний зарядний пристрій, уникаючи незручностей вимикача поїздки або перевантаження генератора.

Потужність перевантаження становить 30 0% від безперервного виведення в протягом 20 секунд , щоб надійно підтримувати інструменти та обладнання довше.

Простою споживання лінії є низьким, приблизно 4% від його номінальної потужності.

Ці особливості роблять цю лінійку дуже добре конкурують з її високочастотними аналогами.

T він моделі доступні в 120VAC (однофазний), 230 В змінному струмі (однофазні) і 120/24 (розщеплена фаза), разом з автоматичним перемиканням частоти 50 Гц / 60 Гц, лінія продукту сумісний з усіма основними стандартами корисності по всьому світу.

Ця лінія включає в себе деякі ексклюзивні 4 000 моделей вата 12VDC дозволяють користувач транспортних засобів для харчування широких навантажень на батареї банки 12VDC без реконфігурації їх батарея банки.

Функціональність пріоритету вимикача і автоматичного запуску генератора змінного струму / батареї роблять його ідеально підходить для роботи в будь-якому резервного живлення або застосування відновлюваних джерел енергії.

В режимі пріоритету змінного струму, від оли змінного струму крою s (Або випадає з допустимого діапазону), реле передачі знеструмлено і Навантаження автоматично передається на виході інвертора. Після кваліфікованого змінного струму Реставрується, реле підключено і навантаження автоматично Підключено до комутатора змінного струму.

Коли налаштоване для батареї Пріоритету M оди через DIP – перемикач, перетворювач буде отримувати максимальну потужність від зовнішніх джерел енергії в системах поновлюваних джерел енергії і буде необхідний мінімальний цикл батареї. При наявності автоматичного генератора запуску, електричний генератор можливо інтегрований в систему , як резервне копіювання і починається , коли напруга батареї низький.

З звуковим зумером і дисплеєм D дистанційного L E, інвертор надає користувачам повну інформацію про стан роботи, що робить його більш легким для технічного обслуговування і усунення несправностей.

Таким чином, Sigineer харчування APC серії Чиста синусоїда Інвертор / зарядний пристрій підходить для безлічі застосувань , включаючи системи відновлюваної енергії, утиліти, вантажівки, автофургони і е mergency транспортних засобів і т.д ..

Для того, щоб отримати максимальну віддачу від інвертора, він повинен бути встановлений, використовується і підтримується належним чином. Будь ласка, прочитайте інструкції в цьому посібнику перед установкою та Діючий

 

2. 2 Застосування

Електроінструмент – кругові пили, свердла, шліфувальні машини, шліфувальні машини, буфери, бур’яни та Газонокосарки, повітряні компресори.

Офісне обладнання – комп’ютери, принтери, монітори, факсимільні машини, Сканери

Побутові предмети – пилососи, вентилятори, люмінесцентні лампи та лампи розжарювання Вогні Бритви, швейні машини.

Кухонна техніка – кавоварки, блендери, ледові маркери, торти.

Промислове обладнання – галогенідні лампи, натрієві лампи високого тиску.

Домашня розважальна електроніка – телебачення, відеомагнітофони, відеоігри, Стереосистеми, музичні інструменти, супутникове обладнання.

 

 

2 0,3 Особливості

Висока здатність перевантаження до 300% номінальної потужності (20 сек)

L ква струм спокою, л ой потужності «Режим енергозбереження» Щоб зберегти енергію

Автоматичний старт генератора

4 -Ступені інтелектуальний зарядний пристрій, ПФК (корекції коефіцієнта потужності) для зарядного пристрою

8 попередньо встановлених селекторних перемикачів типу акумулятора плюс де-сульфатація для повністю рівних батарей

P owerful швидкість зарядки до 120 Ампер с, по вибору від 0% -100%

10 мс типове час передачі між батареєю і AC, гарантує безперервність харчування

Смарт L Е D пульт дистанційного керування

Регулювання напруги змінного струму

15s затримки перед передачею , коли поновлюється AC, додатковий захист для навантаження при використанні генератора

А llows почати і через владу з виснаженими батареями

Кілька вентиляторів контрольованого охолодження

Е р xtensive ахист и проти різних жорстких ситуацій

Акумулятор 13VDC відновлення у точки, призначений для систем поновлюваних джерел енергії

 

2. 5 Електричні характеристики

2. 5 0,1 Invert

Топологія

APC інвертор / зарядний пристрій побудовано в відповідності з наступною топологією.

Інвертувати: Топологія повного мосту.

Заряд: ізолят d збільшити T opology.

Він працює з бі- напрямок союзника: в одному напрямку , він перетворює енергію постійного струму від акумулятора до джерела змінного струму (режим інвертора) і в іншому напрямку Він перетворює зовнішню потужність змінного струму у постійне живлення на зарядки батареї (AC Mode). T він же силові компоненти використовуються в обох напрямках, в результаті чого У ефективності передачі енергії з меншою кількістю компонентів.

Будь ласка , зверніть увагу , що інвертор / зарядний пристрій може працювати тільки в одному напрямку в один час (тобто вона не може працювати Як інвертор і як зарядний пристрій одночасно).

При роботі в режимі інвертний, постійний струм (DC) , який входить в інвертор від батарей Фільтрується великим вхідним конденсатором і перемикається на “On” і “Off” кремнію з оксидом металу Польові транзистори (MOSFET) з частотою 50 Гц або 60 Гц, на цьому кроці постійного струму перетвориться в низьку напругу синтезованої синусоїдальної хвилі змінного струму з використанням Конфігурація H-моста та високочастотні ШІМ (Модуляція ширини імпульсу) техніка. Потім він направляється в трансформатор , які кроки низькоїнапруги змінного струму до 230 або 120 вольт.

Блок має 16 біт, 4.9MHZ мікропроцесор Для контролю вихідної напруги та частоти в якості вхідної напруги постійного струму І / або вихідний навантаження змінюється.

З – за високої ефективності МОП – транзистора з і важкі трансформатори, виводить чистий синусоїдальний змінний струм з низьким THD.

Пік ефективності Sigineer харчування APC серії становить 88%.

Дон ‘т паралельно вихід змінного струму інверторів для збільшення потужності харчування , так як вони не мають функцій стекирования.

 

 

Потужність перевантаження

Інвертори Sigineer харчування APC серії мають різні можливості перевантаження, що робить його ідеальним для обробки вимогливих навантажень.

1 Для отримання 110% <навантаження <125% (± 10%), не audibl електронної сигналізації в 14 хвилин, не подає звуковий сигнал кожні 0,5 з 1s в 15 – й хвилині, і Fault (Вимкнути) після 15 – й хвилині.

2 Для отримання 125% <навантаження <150% (± 10%), подає звуковий сигнал кожні 0,5 сек і 1s Fault (Вимкнути) після того   1 хвилина.

3   При 300% навантаженні> & ge ; 150% (± 10%), подає звуковий сигнал кожні 0,5 з 1s і Fault (Вимкнути) після 20 – х років.

 

М’який старт в інверторному режимі

Перетворювач розроблений з «Soft Почати “ Особливість

Коли інвертор включений, вихідна напруга поступово сповзає від 0VAC до номінальної напруги приблизно 1,2 сек. Це ефективно знижує в іншому випадку дуже високий пусковий струм Відправною намальовані навантажень змінного струму , такі як імпульсні джерела живлення і індуктивні навантаження. Це призведе до зниження двигуна струму, що означає менший вплив на навантаження і інвертора.

 

Застереження:

Після того , як інвертор включений, він приймає кінцеве час для цього самостійно діагностувати і отримати готові доставити повну потужність. Отже, завжди вмикайте навантаження після декількох секунд після включення інвертора. Уникайте вмикання інвертора, коли навантаження вже увімкнено. Це може передчасно викликати захист від перевантаження. Коли навантаження увімкнено, для запуску може знадобитися початковий вищий струм потужності. Отже, якщо кілька харчів живляться, їх потрібно вмикати один за іншим, щоб інвертор не перевантажувався більш високим вихідним струмом, якщо всі навантаження одночасно включаються.

 

 

2. 5 0,2 змінного струму заряду г

Sigineer харчування APC серії оснащено активним PFC (Коректор коефіцієнта потужності) багатоступінчастої зарядний пристрій. Функція PFC використовується для керування кількістю Потужності, яка використовується для заряджання батарей, щоб отримати коефіцієнт потужності настільки близько, наскільки це можливо, до 1.

В відміну від інших перетворювачів , чиї максимальний струм зарядки зменшується в відповідно до вхідними змінною напругою, зарядний пристрій Sigineer харчування APC серії здатне до максимального вихідного току, поки вхідна напруга змінного струму знаходиться в діапазоні 164-243VAC (95-127VAC для 120V моделі), і Частота перемінного струму знаходиться в діапазоні 48-54 Гц (58-64 Гц для моделі 60 Гц).

Інвертор Sigineer харчування APC серії має дуже швидкий струм заряду доступні, а максимальний струм заряду може регулюватися в діапазоні від 0% -100% з допомогою гільзи перемикача праворуч від селектора типу батареї. Це буде корисно , якщо ви використовуєте наше потужне зарядний пристрій на невелику ч pacity батареї банки. До щастя, перемикач лайнера може ефективно зменшити макс ток зарядки до 2 0% від свого піку.

З hoosing «0» в селекторі типу батареї дозволяє визначати, чи зарядки.

 

 

 

 

Є 3 основних етапи:

Масова зарядка : Це початкова стадія зарядки. Поки навалом заряджається, зарядний пристрій постачає Акумулятор з контрольованим постійним струмом. Зарядний пристрій залишатиметься в масовому режимі, поки він не поглинеться напруга заряду (визначення D шляхом вибору типу батареї) досягається.

Таймер Програмне забезпечення буде вимірювати час від A / C почати , поки зарядний пристрій не досягне 0,3В нижче напруги наддуву, а потім прийняти цей раз як Т0 і Т 0 × 10 = T1.

Заклопотані зарядки: Це другий етап зарядки і починається після того , як напруга повинна поглинути Досягнуто. Поглинання зарядки забезпечує постійну напругу акумулятора та зменшує його Змінний струм постійного струму, щоб підтримувати налаштування поглинання напруги.

У цей період, інвертор з терпким таймером Т1; Зарядний пристрій буде підтримувати напругу підсилення у режимі Boost CV, доки не закінчиться таймер T1. Потім скиньте напругу до поплавкової напруги. Таймер має мінімум 1 година і максимальний час 12 годин.

Поплавок зарядки: Етап третій зарядка відбувається в кінці Absorb час зарядки. Поки Плаваюча зарядка, напруга заряду зменшується до напруги плаваючого заряду (визначається Вибір типу батареї *). На цьому етапі батареї залишаються повністю зарядженими та готові, якщо потрібно Інвертор

Якщо A / C повторне підключення або падає напруга батареї нижче 12 В постійного струму / 24В / 48Vdc, зарядний пристрій буде скинути цикл вище.

Якщо заряд підтримує стан поплавця в протягом 10 днів, зарядний пристрій буде навмисно скинути цикл , щоб захистити батарею.

 

 

Вибір типу батареї
Перемикач налаштування Опис Підвищення / Vdc Float / Vdc
0 Зарядний пристрій вимкнений    
1 Гель США 14.0 13.7
2 AGM 1 14.1 13.4
3 AGM 2 / літієва батарея 14.6 13.7
4 Запечатана свинцева кислота 14.4 13.6
5 Гель ЄВРО 14.4 13.8
6 Відкрита свинцева кислота 14.8 13.3
7 Кальцій 15.1 13.6
8 Де сульфатація 15,5 (4 години потім вимкнено)
9 Не використовується    

Режим 12Vdc (* 2 для 24 В постійного струму; * 4 для 48 В постійного струму)

 

Використовуйте із літій-іонними акумуляторними батареями

«Літій-іонний» відноситься до різних літію на основі хімічних батарей. Т він найбільш популярним є широкоформатним призматическим літій фосфатом заліза (LiFePO4; LFP) батарея.

Наш розумний зарядний пристрій працює з різними літієвими акумуляторами, перевірте характеристики акумулятора та перевірте, чи наш алгоритм зарядки відповідає їхній напрузі заряду та знижує напругу.

Якщо наші поточні алгоритми зарядки не “т відповідають літієвим батареям, може зв’язатися з нами по info@sigineer.com для настройки.

 

Де-сульфатація

Цикл де-сульфатации від положення перемикача 8 позначений червоним кольором , тому що це дуже небезпечно настройку , якщо ви п OT знати , що Ви робите. Перш ніж намагатися використати цей цикл, ви повинні чітко зрозуміти, що це робить і коли і як ви його використовуватимете.

Wha т призводить до сульфатации? Це може статися з нечастим використанням батарей, п або , якщо батареї були залишені розряджається настільки низько , що вони не братимуть заряд. Цей цикл дуже високої напруги заряду цикл назн п е изд , щоб спробувати зламати сульфат d кірку , яка перешкоджає пластини приймати заряд , і , таким чином , все OW пластини для очищення і приймає заряд ще раз.

 

зарядка виряджених

Sigineer харчування APC серії інвертора llows запуску і через силу з виснаженими батареями.

Для 12V DC модель, після того, як напруга батареї нижче 10 В , якщо   вимикач залишається (і завжди) зберігається в положення «ВКЛ», перетворювач завжди пов’язаний з батареєю, і напруга батареї Байдуже ‘т падіння нижче 2, інвертор буде мати можливість заряджати батарею один раз кваліфікованих входів змінного струму.

Перед тим як напруга батареї опустіться нижче 9VDC, зарядка може активується , коли перемикач знаходиться в положенні «Off», потім в положення «ON».

Коли напруга опускається нижче 9VDC, і ви випадково повернути перемикач в положенні OFF або відключити інвертор від батареї, інвертор не зможе зарядити акумулятор ще раз, тому що процесор втрачає пам’ять в цьому процесі.

Запуск без функції акумулятора може бути налаштований за запитом.

 

Зарядний струм для кожної моделі

 

Th електронної зарядки ємність буде йти до пікової швидкості заряду в протягом приблизно 3 секунд. T його може викликати генератор   падіння частоти, що робить передачу інвертора в режимі роботи від батареї.

Пропонується поступово поставити навантаження на зарядну   генератор перемикання перемикача зарядки від хв до макс.   Разом з 15s перемикання відтягнути наш інвертор дає їй генератор достатньо часу для розкрутки. Це буде залежати від розміру генератора та швидкості заряду.

Як загальне правило, Bulk зарядний струм повинен бути обмежений 3 0% від ємності батареї банку. Більш високий зарядний струм може бути використаний, якщо це дозволено Виробником батарей.

 

 

Застереження:

Будь ласка , використовуйте невеликий стиль ювеліра плоскої викрутки повернути поточний керуючий перемикач заряду обережно , щоб уникнути розриву віку з – за надмірної – поворот ING.

Для того, щоб гарантувати максимальну продуктивність зарядного пристрою змінного струму , коли вхід змінного струму від генератора, резервний генератор повинен бути щонайменше на 150% більше високої потужності , ніж інвертор.

УВАГА! Робота з генератором під рейтингом або генератором з некваліфікованої формою хвилі може привести до передчасного виходу з ладу , який не є гарантією.

 

2.5.3 Передача

S wift Передача потужності

Перебуваючи в режимі очікування, вхід змінного струму інвертора постійно контролюється. Кожного разу, коли змінна потужність падає нижче низька напруга змінного струму відключення напруги (154 В змінного струму, значення по замовчуванням для 230VAC, 90VAC для120В змінного струму), перетворювач автоматично передає назад Режим Інверсії з мінімальним перериванням харчування до вашої техніки – до тих пір , як інвертор включений На Перехід від Режим очікування в режим інвертора відбувається приблизно за 10 мілісекунд. І ще менше з режиму інвертора в режим очікування.

T його час передачі, як правило , швидко досить , щоб тримати своє обладнання (включаючи комп’ютери) харчування, таким чином , наш перетворювач може бути використаний в якості лінії інтерактивний ДБЖ.

 

Синхронізований сигнал передачі

Коли навантаження передається з виходу інвертора змінного струму до іншого резервне джерело змінного струму потужності через Т ransfer сек відьми, буде Кінцеве переривання потужності до навантаження для перенесення на місце.

Невідповідність фази і Частота вихідного сигналу інвертора змінного струму і резервного джерела змінного струму в передачі може пошкодити резервне джерело змінного струму / реактивну навантаження.

З витонченим дизайном схемотехніка, наш інвертор перший замок на частоті і фазі потужності харчування / генератора вхідного берега і зробити плавний і безпечна передача в точці нульового напруги , щоб звести до мінімуму впливу на силових модулях.

 

Затримка перенесення

Існує 1 затримки 5 секунд з моменту інвертор почуття , які безперервно кваліфікований змінного струму присутній на вхідних клемах до , коли проводиться передача. Ця затримка побудована в , щоб забезпечити достатній час для генератора спина-до стабільного напруги і частоти і уникнути реле брязкоту. Інвертор не буде передаватися генератору, поки він не замкнеться на вихід генератора. Ця затримка також призначена , щоб уникнути частого перемикання Ing коли вхід утиліта нестійка.

 

2. 5. 4 Енергозбереження

Є 2 різних робочих статуси для APC я nverter: «Power On» і «Power Off».

У випадку вимкнення вимикача знаходиться в положенні «Unit Off», то я nverter вимкнений.

У випадку вимкнення вимикача до жодного з «Power Saver Auto» або «Power Saver Off», інвертор включений.

Заставка є присвяченій збереженню Акумулятор Влада при відключенні харчування або мало вимагає навантаження.

У цьому режимі інвертор імпульсує вихід змінного струму, шукаючи навантаження змінного струму (тобто електричний пристрій). Всякий раз , коли навантаження змінного струму (більше 2 5 Вт) включена, інвертор розпізнає потребу у владу і автоматично починає перекидання і висновок йде в повному напрузі. При відсутності навантаження (або менше 2 5 Вт) виявив, інвертор автоматично переходить в режим пошуку , щоб мінімізувати споживання енергії від батареї банки.

У «Економія енергії на” режимі, інвертор споживати енергію в основному в момент зондування с, таким чином, в режимі очікування споживання значно зменшити Д.

T він Verter на завод по замовчуванням для визначення навантаження на 250мс кожен 3 0 другого с. Че цикл може бути налаштована на 3 секунду через жаль 3 на DIP – перемикачі.

 

 

Примітка: Мінімальна потужність навантаження взяти інвертор із сплячого режиму (Power Saver On) становить 50 Вт. Для моделей з роздільною фазою поріг потужності сплячого режиму становить 50 Вт між Hot1 і Neutral і 200 Вт між Hot 1 і Hot 2. Немає виявлення навантаження між Hot2 та Neutral.

Примітка: Мінімальна потужність навантаження взяти інвертор із сплячого режиму (Power Saver On) становить 25 Вт.

 

Sigineer харчування APC серії розроблений з надзвичайно низьким я DLE р OWER гр onsumption , який є тільки лише 0,8-1,8% від його номінальної потужності.

 

Коли в режимі пошуку в режимі очікування світлодіодний індикатор зеленого світла блимає, інвертор буде робити звуковий сигнал. При повній вихідній напрузі світлодіодний індикатор зеленого світла стабілізується, і інвертор створить стійкий гучний звук. Коли інвертор використовується як джерело безперебійного живлення, функція режиму пошуку має бути переморена.

 

Винятки

Деякі пристрої під час сканування датчиком навантаження не можуть бути виявлені. Найпоширенішим прикладом є невеликі флуоресцентні вогні. (Спробуйте змінити полярність штепселя, повернувши штепсель.) У деяких комп’ютерах та складній електроніці є джерела живлення, які не містять навантаження, доки не буде доступна лінійна напруга. Коли це відбувається, кожна одиниця чекає іншого, щоб почати. Для керування цими навантаженнями необхідно використовувати невеликий супутниковий навантаження, щоб вивести інвертор з режиму пошуку, або інвертор може бути запрограмований, щоб залишатися на повній вихідній напрузі.

 

2. 5. 5 захист s

Інвертор Sigineer харчування APC серії оснащений великою захисту з від різних важких ситуацій / несправностей.

Ці кошти захисту включають в себе:

AC Вхідна захист від перенапруги Захист від низької напруги / змінного струму

Низький сигнал тривоги батареї / Високий сигнал тривоги батареї

Захист від перегріву / Захист від перевантаження

Захист від короткого замикання (1 с після вини)

Захист назад від годування

 

При Перегрів / перевантаження відбувається після того , як несправність ліквідована, головний вимикач повинен бути скинутий для повторного запуску перетворювача.

Низька Тісто у точки відключення напруги може бути налаштована від дефолту значення 10VDC до 10.5VDC через SW1 на перемикачі DIP.

Інвертор піде Захист від темпу , коли ч їсть температуру мийки. ≥ 105 ° С (221 ℉), і буде йти до Fault (відключення на виході) через 30 секунд. Перемикач повинен бути скинутий , щоб активувати інвертор.

Інвертор серії Sigineer харчування АРС з назад подачами захисту , яка дозволяє уникнути представляючи п змінної напруги на вхідному роз’ємі змінного струму в режимі перевороту.

Після того, як причина несправності очищається, перетворювач повинен бути скинутий , щоб почати роботу Ing.

 

2. 5. 6 Контроль R Емоція

Крім панелі перемикачів на передній панелі інвертора, додатковий світлодіодний або ЖК – панелі перемикача підключений до віддаленого порту на стороні постійного струму інвертора через RJ11 або RJ45 кабель може також управляти роботою інвертора.

Якщо додатково Перемикач панель з’єднана з перетворювачем через «порт дистанційного керування», разом з майстром панелі перемикачів на корпусі інвертора, дві панелі будуть подключа- ється і працювати паралельно, з hichever перших перемикачів з «Unit Off» вположення «Економія енергії викл »або” заставки на “, він буде живити інвертор на.

Якщо команди з двох панелі сек конфлікту, перетворювач буде приймати команду в відповідно до таких пріоритетів:

Збереження енергії> Збереження енергії> Вимкнути живлення

Тільки тоді , коли обидві панелі повертаються в положення «Off» Unit, буде інвертор буде вимкнений.

 

УВАГА

Ніколи не зрізайте телефонний кабель , якщо кабель підключений до перетворювача і акумулятор підключений до перетворювача. Навіть inverte г вимкнений, це може привести до пошкодження пульта дистанційного PCB всередині , якщо кабель коротке замикання під час різання.

 

2. 5. Індикатор і LCD 7 LED

Стан роботи перетворювача показано індикатор «s і пояснення на світлодіодну наклейці.

 
SHORE POWER ON ЗЕЛЕНИЕ світлодіодне освітлення в режимі змінного струму
INVERTER ON Зелене світлодіодне освітлення в режимі інвертора
ШВИДКИЙ ЧАС Жовте світлодіодне освітлення в режимі швидкого заряджання
ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЗЕЛЕНОГО світлодіодного освітлення в режимі плавного заряджання
ПЕРЕГЛЯД ТЕМП RED LED освітлення на Ov ер температури
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ КРАСНЕ світлодіодне освітлення на надмірному навантаженні
ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЧНЕ ЗАМОК ЗЕЛЕНИЙ світлодіодне освітлення на режим енергозбереження (Power Saver навантаження ≦ 25Вт)

 

T він перетворювач може бути підключений до пульта дистанційного керування LCD.

 

 

2. 5. 8 Звукова сигналізація

Інвертор також дає звукові сигнали при виникненні наступних ситуацій.

Напруга акумулятора низька Інвертор зелений LED освітлення, і зумер звуковий 0.5S кожні 5 секунд.
Напруга акумулятора висока Інвертор зелений LED освітлення, і зумер звуковий сигнал 0,5 с кожні 1s,

І помилка після 60-х років.

Інвертувати режим перевантаження (1) 110% <навантаження <125% (± 10%), відсутність звукового сигналу тривоги в протягом 14 хвилин,

Beeps 0.5S кожні 1s в 15 – й хвилині і Fault через 15 хвилин;

(2) 125% <навантаження <150% (± 10%), Beeps 0.5s кожні 1S і пошкодження після 60 – х;

(3) Навантаження> 150% (± 10%), Beeps 0.5с кожні 1s і несправностей після 20 – х років;

Ове г Температура Температура теплоприймача ≥105ºC (221 ℉), Over температури червоний Світлодіодне освітлення, звукові сигнали 0.5S кожні 1s;

 

2. 5. 9 Операція вентилятора

Для 1-3KW, є один множинний регульований вентилятор постійного струму , який починає працювати в відповідності з наступними логік.

Для 4-6кВт існує один    Помножити е управляються вентилятор постійного струму і один вентилятор змінного струму. Вентилятор постійного струму буде працювати так само, як і на 1-3 кВт, тоді як вентилятор змінного струму буде працювати, коли є вихід змінного струму від інвертора.

Тому , коли інвертор знаходиться в режимі енергозбереження, вентилятор змінного струму буде працювати час від часу у відповідь на імпульс , посланий перетворювач в режимі енергозбереження.

 

Експлуатація вентилятора постійного струму на торцевій стороні постійного струму контролюється за допомогою наступної логіки:

 

Стан Введіть Стан Залишити стан Швидкість
ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОПРОВОДА T < 85 ℃ (185 ℉) Т ≥ 85 ℃ (185 ℉) 50%
Т ≥ 85 ℃ (185 ℉) Т <80 ℃ (176 ℉) 100%
CHARGER CURRENT I ≤ 50% Макс I> 50% Макс 50%
I> 50% Макс I ≤ 40% Макс 100%
НАВАНТАЖЕННЯВідсоток

(INV MODE)

Навантаження <50% Навантаження ≥ 50% 50%
Навантаження ≥ 50% Навантаження ≤ 40% 100%

 

Дозвольте принаймні 30 см кліренсу гаться інвертором для повітряного потоку. Переконайтеся, що повітря може вільно циркулювати навколо пристрою.

Вентилятор Рівень шуму <60db на відстані 1м

 

2.5.1 0 DIP-перемикачі

На інверторному кінці постійного струму існує п’ять DIP-перемикачів, які дозволяють користувачам настроювати продуктивність пристрою.

 

перемикач # Функція перемикання Позиція: 0 Позиція: 1
SW1 (AC Priority) Точка спрацьовування Низький рівень заряду 10.0VDC 10.5 В постійного струму
SW1 (Пріоритетбатареї) 10. 5 В постійного струму 1 + 1 .5VDC
SW2 (23) Вхідний діапазон змінного струму 1 76 -2 42 Взмінного струму± 4% 1 60 -2 64 В змінного струму (40Гц +) ± 4%
SW2 (120Vac) Вхідний діапазон змінного струму 100-135 Взмінного струму± 4% 90-135 В змінного струму (40Гц +) ± 4%
SW3 Енергозбереження Переопределення ON / OFF Інвертор вимкнений Економія енергії на (3сек)
SW4 Частотний перемикач 50 Гц 60 Гц
SW 5 Батарея / Пріоритет AC AC Priority пріоритет батареї

 

Low Trip Battery Point (SW1) :

Глибокий викид свинцево-кислотного акумулятора призводить до високих втрат у ємності та ранньому старінні. В іншому низькому рівні напруги відключення іншої програми краще. Наприклад, для сонячних програм Користувач має намір мати менший DOD, щоб продовжити термін служби акумулятора. У той час як для мобільних додатків користувача з може Мають намір мати більше DOD, щоб зменшити ємність акумулятора та на борту ваги.

Для 12VDC моделі з, коли інвертор знаходиться в режимі пріоритету змінного струму (SW5 на «0»), Low Battery Point Trip можна вибрати на 10,0 /10.5VDC. Він може бути налаштований на 10.5 /11.5 У постійному струмі через SW5. Це запобігає перевантаженню акумуляторів, коли на інверторі є лише невелике навантаження.

* 2 для 24VDC, * 4 для 48VDC

 

AC Input Range (SW2):

Існує різні прийнятний діапазон вхідного сигналу змінного струму з для різних видів вантажів.

В протягом деякого відносного ли чутливого електронного пристрою з, вузький вхідний діапазон 1 76 -2 42 В змінного струму (100-135V для моделей 120VAC) потрібно , щоб захистити м.

У той час як в протягом деякого резистивного навантаження з якої працюють в широкому діапазоні напруг, діапазон вхідного сигналу змінного струму може бути налаштований на 1 60 -2 64 В змінного струму (90-135V для моделей 120VAC), це допомагає потужності навантаження з з більшою AC вхідний потужності без Часті перемикачі в банку акумуляторів.

I N для того , щоб зробити інвертор приймає бруд у енергії від генератора, коли SW2 перемикається в положення «1», то перетворювач буде обходити вхід змінного струму з більш широким напругою і частотою (40 Гц плюс й або 50 Гц / 60 Гц). Відповідно, зарядний пристрій змінного струму також буде працювати у більш широкому діапазоні напруги та частоти (4 3 Гц плюс й або 50 Гц / 60 Гц).

T його дозволить уникнути частого перемикання між акумулятором і генератором. Але деякі чутливі навантаження будуть страждати від влади низької якості.

Плюси і мінуси повинні бути чітко реалізовані.

 

Power Save Override ON / OFF (SW3):

В режимі пріоритету батареї (SW 5 я п становище «1»), перетворювач може перемикатися між двома режимами: Режим енергозбереження (SW3 в положенні «1») і вимкненому агрегаті режимі зарядки (SW3 в положенні «0»). Р Ауер перемикач повинен бути в «Економія енергії на” позиції весь час використання цих функцій.

У режимі економії енергії, перетворювач спочатку знаходиться в режимі очікування і посилає імпульс виявлення присутності навантаження кожні 3 секунди. Кожен імпульс триває 250 мс. Інвертор залишатиметься в режимі очікування, поки не буде виявлено навантаження.Тоді він буде прокидатися з режиму очікування і починає інвертувати електроенергії з банку батареї для живлення навантаження. Оскільки ця функція знаходиться під пріоритетом акумулятора, інвертор завжди буде віддавати перевагу інвертувати електроенергію від акумулятора першим, навіть якщо є кваліфікований вхід змінного струму. Тільки тоді , коли напруга батареї нижче точки сигналізації низької напруги, буде перемикач інвертора до вхідної потужності змінного струму для зарядки батареї і живлення навантаження в той же час.

Режим економії енергії може бути змінений в вимкненому агрегаті режим зарядки з допомогою SW3, перемикаючи його в положення «0» (SW 5 до сих пір я п «1»).

«Unit Off Зарядка» дозволить зарядний пристрій інвертора для зарядки батареї якомога більше , поки не розряджаючи їх.

У «Unit Off Charging» режим, перетворювач буде знаходитися в режимі очікування без сприйняття навантажень. Він не буде видавати будь-яку потужність , навіть якщо навантаження включена, і тільки не діяти в цьому режимі при відсутності вхідного змінного струму.

Коли кваліфікований змінний струм на вхід присутній, то він почне заряджати батарею і передавати енергію до навантажень.

Ця функція ідеально підходить для застосувань , де потрібно збереження енергії для батарей.

Чар Гінг буде активований тільки кваліфікованим AC існує, в той час як розрядка відключена.

Інвертор тільки споживає мало , як 3 Вт в «Unit Off Charging» режим.

 

 

Вихідна частота:

Вихідна частота інвертора може бути встановлена на частоті 50 Гц або 60 Гц на SW4, що робить інверторний зарядний пристрій міжнародною моделлю для більшості електричних мереж.

 

AC / Пріоритет батареї (SW5):

Наш інвертор розроблений з пріоритетом AC за замовчуванням. Це означає , що , коли вхід змінного струму присутній, акумулятор буде заряджатися по- перше, і інвертор буде передавати вхідний змінний струм для живлення навантаження. Тільки тоді , коли вхід змінного струму є стабільним для безперервного періоду 15 днів буде інвертор почати цикл батареї инвертирующего , щоб захистити батарею. Після того, як буде відновлено 1 нормальний цикл зарядки змінного струму через покласти.

AC Priority і пріоритет батареї перемикач SW 5 . При виборі пріоритету батареї, інвертор інвертує від батареї , незважаючи на вхід змінного струму. Тільки тоді , коли напруга батареї досягає точки сигналізації низької напруги (10.5V постійного струму для 12В постійного струму, 21Vdc для 24В, 42VDC для 48Vdc ) , буде передача інвертора до мережі змінного струму я Nput, заряд батареї, і переключитися назад на батарею , коли батарея повністю заряджена. Ця функція в основному для вітру / сонячної системи з використанням мережевого харчування, резервним копіюванням.

 

Ні те: У режимі пріоритету батареї, коли кваліфіковані входи змінного струму в перший раз , і напруга батареї нижче 12.5Vdc ( 1 2 .5V постійного струму для 1 постійного струму, 25Vdc для 2, 51Vdc для 48Vdc) , інвертор переходить в пріоритет батареї режим тільки після циклу б УЛК гр harging і вбирати зарядки є обробка під ред . Інвертор не переходить в режиму зарядки поплавка.

 

2.5.1 1 Auto Start Generator

Інвертор може запустити генератор, коли напруга батареї низький.

Коли інвертор переходить в низький сигнал тривоги батареї, він може послати сигнал запуску в генератор і включити в генератор вимкнений після зарядки акумулятора закінчується.

Авто функція пуску покоління буде працювати тільки з генераторами, які мають автоматичний стартовий потенціал. Генератор повинен мати пуск і останов управління [тобто, електричний стартер і електричний дросель (для бензинових одиниць)], а також датчики безпеки, щоб мати можливість почати і автоматично зупиняться.

Існує відкриття / закриття реле, яке буде коротке замикання позитивні і негативні кабелі від генератора почати контроль. Вхідна напруга постійного струму може змінюватися, але максимальний струм реле може виконувати це 16Amp.

Клемні контакти Auto Start Generator не поляризоване .

Крім того , ці два контакти також можуть бути використані в якості сухих контактів , щоб відправити « Low Battery Voltage » сигнал на зовнішній пристрій сигналізації.

 

2.5.1 2 Температура батареї Sensing

Застосування належного напруги заряду має вирішальне значення для досягнення оптимальної продуктивності батареї і довговічності. Ідеальне напруга зарядки потрібно від батареї змінюється з температурою батареї.

Датчик температури батареї дозволяє контролер заряду безперервно регулювати напругу заряду на основі фактичної температури батареї.

Температурна компенсація зарядної напруги гарантує , що батарея отримує належне напруга заряду , як температура батареї змінюється .

Вся лінія оснащена температура батареї зондування для підвищення точності зарядки.

Він посилає точну інформацію із зарядним пристроєм, яке автоматично регулює напругу , щоб допомогти забезпечити повний заряд батареї в залежності від температури навколишнього середовища вашої установки батареї.

Коли напруга батареї складає більше 40 ℃ (104 ℉ ), це дозволить знизити напругу зарядки по 0.1Vdc з кожної ступенем підвищення температури.

Ми рекомендуємо встановлювати датчики температури батареї , на все банки , щоб захистити ваші батареї і забезпечити оптимальну зарядку кожного банку.

Датчик температури батареї встановлюється на стороні батареї або в будь-якому іншому місці, де точна температура батареї може бути виявлена, такий як батареї монтажних стійки.

Наступна таблиця описує скільки приблизно напруга може змінюватися в залежності від температури батарей.

 

інвертор Стан Темпера ри на БПС зарядний пристрій Операція
Режим зарядного пристрою БПС ≥ 50 ℃ (122 ℉ ) Автоматичне відключення зарядного пристрою
БПС ≤ 40 ℃ (104 ℉ ) Автоматично включається зарядний пристрій
режим інвертора 40 ℃ (104 ℉ ) ≤ БПС ≤50 ℃ (122 ℉ ) Збільшення низької напруги закрити точку 0.5Vdc
БПС ≥ 50 ℃ (122 ℉ ) Над Tem р Fault

 

A Датчик температури батареї був передбачений в якості окремого согла essory. Він поставляється з 32,8 ‘ 10 м / кабелем.  

 

Важливо: Якщо температура батареї дозволяється впасти до дуже низьких температур, інвертор з ПБС не може бути в змозі правильно заряджати холодні батареї з – за максимальні межі напруги інвертора. Переконайтеся , що батареї захищені від екстремальних температур.

Для отримання більш докладної технічної інформації, будь ласка , зв’яжіться з нами.

 

2. 5 0,1 3 Інші функції

Напруга акумуляторної батареї відновити у початку

Після того, як низька напруга батареї відключення (10V для 12V моделі або 2 для 2 моделі або 4 для 4 моделі ), перетворювач здатний відновити роботу після того, як напруга батареї відновлюється до 13V / 26V / 52V (з мережевим вимикачем ще в « Про » положення). Ця функція дозволяє заощадити користувачам додаткову робочу силу , щоб активувати інвертор , коли низька напруга батареї повертається в допустимому діапазоні в системах поновлюваних джерел енергії.

УВАГА

Ніколи не залишайте без нагляду навантаження, деякі навантаження (наприклад , нагрівач) , може призвести до аварії з в таких випадках.

Краще закрити всі від після низької поїздки напруги , ніж для залишити свій вантаж в небезпеці пожежі . Ніхто не хоче з , щоб повернутися додому, знайти будинок в оточенні пожежних машин і неслухняних сусідських дітей підсмажування сосисок проти свого будинку.

 

Auto Gen Start

Інвертор може бути налаштований для запуску в генератор , коли напруга батареї низький.

Коли інвертор переходить в низький сигнал тривоги батареї, він може послати сигнал запуску в генератор, і включити в генератор вимкнений після зарядки акумулятора закінчується.

Авто функція пуску покоління буде працювати тільки з генераторами , призначених для роботи з цією функцією. Th ERE є відкриття / закриття реле , яке буде коротке замикання позитивний і негативний кабель від в генераторі. Вхідна напруга постійного струму може змінюватися, але Максимальний струм реле може виконувати це 16Amp.

 

захисне покриття

Вся лінійка перетворювачів були оброблені з конформних покриттям на друкованій платі , що робить його вода, іржа і пил стійкістю.

У той час як ці пристрої призначені , щоб протистояти корозії від солоного повітря, вони не Вологонепроникний.

 

 

 

3 Установка

3.1 Розпакування і огляд

Обережно зніміть інвертор / зарядний пристрій від транспортировочной упаковки і огляньте весь вміст.

Verify наступні пункти включені:

· Інвертор / зарядний пристрій

· Червоний і чорний кришки клем постійного струму

· Змінного струму клемний блок кришки з допомогою двох гвинтів Phillips

· Два фланця гайки і 4 M8 Phillips гвинти (встановлені на клемах постійного струму).

· Один Керівництво користувача

 

Якщо елементи , по всій видимості, відсутність або пошкодження, зверніться до нашого офіційного дилера або до нас . Якщо це взагалі можливо, тримати пакувальну коробку. Це допоможе захистити ваш інвертор від пошкоджень , якщо він коли – або повинен бути повернутий на службу. Збережіть чек , який підтверджує факт покупки в якості запису вашої власності; він також буде необхідний , якщо блок повинен вимагати гарантійного обслуговування.

 

3.2 Установка Розташування

Дотримуйтесь усіх місцевих законів для установки перетворювача.

Встановіть обладнання в п кімнатні розташування сухий, чистої, Cool з хорошою вентиляцією.

Робоча температура : – 10 ℃ до 40 ℃ (-14 ℉ до 104 ℉ )

Температура зберігання : – 40 до 70 ℃ ( -40 ℉ до 158 ℉ )

Відносна вологість : від 0% до 95% , НЕ – конденсації

Охолодження : Примусове повітряне

УВАГА: Деякі моделі інвертора з є важкими. Використовуйте відповідні методи підйому під час установки для запобігання травм .

УВАГА !

Інвертор не повинен бути встановлений в місці , що дозволяє пилу, дими, комах або гризунів , щоб увійти або блокувати вентиляційні отвори інвертора.

Цей район також має бути вільний від будь-якого ризику конденсації води або будь-який інший рідини , яка може увійти або впасти на перетворювачі.

Вся лінійка інверторів була оброблена з конформних покриттям на друкованій платі, що робить його воду, іржа і пил стійкості.

У той час як ці пристрої призначені , щоб протистояти корозії від солоного повітря, вони не Вологонепроникний.

T життя він інвертор є невизначеною , якщо вони використовуються в цих типах середовищ, а також збої перетворювача в цих умовах не покриваються гарантією.

 

3 . 3 DC Електропроводка

Передбачається , що банк батареї бути якомога ближче до перетворювача. Нижче наведено варіант запропонував проводки для 3 метра кабелю постійного струму.

Ви можете знайти наступний мінімальний розмір дроти. У разі кабелю постійного струму більш ніж 3 м, будь ласка , збільшити перетин кабелю для зменшення втрат.

потужність DC Вхідна напруга Wire Gage
1KW 12V AWG 4
1KW 24V AWG 6
1.5KW 12V AWG 1/0
1.5KW 24V AWG 4
2KW 12V AWG 1/0
2KW 24V AWG 1/0
2KW 48В AWG 6
3кВт 12V AWG 4/0
3кВт 24V AWG 1/0
3кВт 48В AWG 4
4KW 24V AWG 1/0
4KW 48В AWG 1/0
5кВт 24V AWG 4/0
5кВт 48В AWG 1/0
6KW 24V AWG 4/0
6KW 48В AWG 1/0

 

Будь ласка , F ollow в вище мінімального розміру дроту вимоги .

Один кабелю завжди краще, але якщо є проблема отримання рекомендованого розміру або більшого розмір кабелю , кілька менших кабелі будуть працювати. Продуктивність будь-якого продукту може бути поліпшена за рахунок більш товстого кабелю і коротких трас, так що якщо в сумніві облави і зберегти довжину якомога коротше.

 

Кабелі для батарей повинні бути гофрованими (або, переважно, пайкою і гофрована) стиснення міді вушка, якщо алюмінієві механічних наконечники використовуються. самі по собі паяних з’єднань не є прийнятними. Висока якість, UL-перераховані кабелі батареї наявні кабелі Ці мають кольорове маркування з тиском обжимає, запечатані кільцеві клеми.

 

Термінал Батареї повинен бути чистим, щоб зменшити опір між клемою постійного струму і кабелем. Накопичення бруду або окислення може в кінцевому підсумку призвести до перегріву кабелю терміналу в періоди високого споживання струму. Використовуйте жорстку дротяну щітку і видалити всю грязь і корозію від клем батареї і кабелів.

 

Зниження радіочастотних перешкод

Для зменшення впливу випромінюваних перешкод, скрутіть кабелі постійного струму. Для подальшого зменшення радіочастотних перешкод, екранування кабелів оболонки / мідною фольгою / обплетення.

Обмотка кабелів батареї разом, щоб зменшити індуктивність

Не тримайте акумулятор кабелі далеко один від одного. У разі, якщо це не зручно крутити кабелі, тримати їх склеїти, щоб зменшити їх індуктивність. Зниження індуктивність кабелів батареї допомагає зменшити наведені напруги. Це зменшує пульсації в кабелях батареї і підвищує продуктивність і ефективність.

 

 

УВАГА

Рейтинг діапазон крутного моменту для терміналу постійного струму 12.5NM-20.5NM (9.25-15.19 фунт-фут), і пропонований рейтинг крутний момент 17NM (12,6 фунт-фут). За затягування може привести до поломки болта.
пошкодження обладнання

Перетворювач не захищений зворотної полярності. Недотримання полярності батареї на з’єднаннях введення постійного струму може призвести до незворотного пошкодження інвертора, який не поширюється гарантія. Завжди перевіряйте полярність перед підключенням до инвертору.

Перетворювач містить конденсатори , які можуть виробляти іскри при першому підключенні до батареї. Не встановлюйте в закритому відсіку з вентильованого батареєю або газів .
Переконайтеся, що інвертор вимкнений перед відключенням кабелів батареї, і блок живлення відключається від входу інвертора.

 

3. 4 AC Електропроводка

Ми рекомендуємо використовувати 10 для 5Awg дроти для підключення до клемної колодки змінного струму.

Коли в режимі змінного струму вхідний потужність змінного струму буде поставляти як навантаження і зарядний пристрій змінного струму, потрібно більш товстий калібр дроту для AC Input. Pls , зверніться до кваліфікованого електрика про конкретну калібрування дроти , необхідного з точки зору дротяного матеріалу і потужності перетворювача.

 

Є 3 різних способи підключення до клемної колодки в залежності від моделі. Всі струмопровідні є CE поступливий, Зателефонуйте в нашу службу технічної підтримки, якщо ви не впевнені в тому, як підключити будь-яку частину вашого інвертора.

 

Електропроводка Варіант 1

 

230 однофазний / однофазний 120V

Вхід: Ground + Гаряча лінія + Нейтральний

Вихід: Нейтральна + Гаряча лінія + Ground

 
Електропроводка Варіант 2

 

120/24 розщепленої фазою 0В

Вхід: Ground + Гаряча лінія + Гаряча лінія

Вихід: Гаряча лінія + Гаряча лінія + Нейтральний

 
Електропроводка Варіант 3

 

120/24 розщепленої фазою 0В

Вхід: Ground + Гаряча лінія + Гаряча лінія Вихід: Гаряча лінія + Нейтральна

 

Примітка: В такому разі, кожен 120Vac вихід гарячої лінії може тільки нести максимум половини номінальної ємності.

 

 

 

 

Увага:

Підключення Варіант 2 і Варіант 3 Підключення допускається тільки для 110 / 220В сплати фазових моделей .

Pls телеграфувати всі інші моделі відповідно до Wiring Варіант 1.

 

 

УВАГА

Для сплати – фазних моделей , AC вхід нейтрали не потрібно в проводці. Ніколи не підключайте вхідні нейтраль до землі або вихідний нейтрали. Пошкодження ж поганого г esult , не поширюється гарантія .

Вихідна напруга цього Унь т ніколи не повинно бути пов’язано в його вхідному змінному струмі терміналі, перевантаження або може привести до пошкодження.

Завжди SW я TCH на інвертор перед підключенням будь-якого приладу.

Пошкодження, викликані помилками проводки змінного струму, що не покриваються гарантією.

 

Запобігання Паралельне вихідного змінного струму

Вихід змінного струму блоку ніколи не повинен бути підключений до мережі потужності / генератора.

Таке підключення може призвести до паралельної роботи різних джерел живлення і змінного струму за допомогою утиліти / генератора буде подаватися назад в блок , який буде миттєво пошкодити інвертор , а також може становити небезпеку виникнення пожежі та безпеки.

 

3. 5 Заземлення

Підключення п AWG калібр 8 або більше мідний дріт між клемою заземлення на перетворювачі і системи заземлення або заземлення транспортного засобу шасі.

 

3. 6 Монтаж інвертора

Для того , щоб надійно змонтувати перетворювач, т ч е поверхні і кріпленням повинні також бути в змозі підтримувати принаймні в два рази перевищує вагу інвертора. Для того, щоб відповідати нормативної безпеки вимог, серія Sigineer харчування APC повинна бути встановлена :

1: O на горизонтальну поверхню (полку або стіл зверху ) з верхньою стороною вгору ,

2: O на вертикальну поверхню ( як стіна) з клеми DC облицювальні вліво і вісь вентилятора в горизонтальному положенні л .

3: O на вертикальну поверхню ( як стіна) з клемами постійного струму , що стоять вниз Узгодити D вентилятора по осі вертикалі .

УВАГА! Дон ‘ т змонтувати перетворювач з ніг на голову.

Поверхня інвертора може отримати як 80 ℃ (176 ℉ ) під час роботи, не чіпає.

Прилад повинен бути встановлений таким чином , це, ймовірно, вступають в контакт з людьми , немає.

 

Після того, як determinin г монтажного положення, см фізичних розмірів , як показано на нижче малюнок з або використовувати базу інвертора в якості шаблону , щоб позначити місця установки гвинтів. Після маркування місць установки гвинтів, змонтувати блок з відповідним кріпленням.

 

 

 

 

 

 

 

4 Усунення G Т Про Р

Пошук та усунення несправностей містить інформацію про те , як усунути можливі помилки при використанні APC інвертор & зарядний пристрій.

 

Наступна діаграма призначена , щоб допомогти вам швидко визначити найбільш загальний інвертор ф ailures.

 

Індикатор і зумер

 

    Індикатор на верхній кришці Світлодіодний індикатор на пульті дистанційного комутатора  
статус пункт БЕРЕГА POWER ON INVERTER ON ШВИДКО CHG FLOAT CHG OVER TEMP TRIP перенавантаження TRIP Економія енергії ON ВАТ

CHG

INVERTER сигнал тривоги гудок
лінія

режим

CC × × × × × × × ×
Резюме × √, миготіння × × × × × × ×
терка × × × × × × × ×
резервний × × × × × × × × × ×
режим інвертора інвертор на × × × × × × × × ×
Енергозбереження × × × × × × × × × ×
режим інвертора Низький заряд батареї × × × × × × × Звуковий сигнал 0.5с кожні 5 секунд
висока батарея × × × × × × × Звуковий сигнал 0.5с кожні 1s
Режим перевантаження Invert × × × × × × Зверніться до « Звуковий сигналізації »
Over-Temp режим Invert × × × × × × Звуковий сигнал 0.5с кожні 1s
Режим Line Over-Temp × × × × × Звуковий сигнал 0.5с кожні 1s
за Charge × × × × × × Звуковий сигнал 0.5с кожні 1s
чіплятися вентилятор блокування × × × × × × × × × × Звуковий сигнал безперервний
батарея High × × × × × × × × Звуковий сигнал безперервний
Перевантаження Інверсія Mode × × × × × × × × × Звуковий сигнал безперервний
Вихідний струм короткого × × × × × × × × Звуковий сигнал безперервний
Over-Temp × × × × × × × × × Звуковий сигнал безперервний
за Charge × × × × × × × × Звуковий сигнал безперервний
Назад потік Короткі × × × × × × × × × × Звуковий сигнал безперервний

 

 

симптом можлива причина Рекомендоване рішення
Інвертор не включається при включенні харчування. Батареї не підключені, вільні батареї на стороні з’єднання.

 

Низька напруга акумулятора.

Перевірте батареї і кабельні з’єднання. Перевірте DC запобіжник і вимикач.

 

Зарядити батарею.

Немає вихідного напруги змінного струму і не індикатор не горить ON. Інвертор був вручну переведений в режим OFF. Натисніть перемикач для харчування заставки на або Економія енергії викл положення .
Вихідна напруга змінного струму є низьким , і перетворювач відключає навантаження OFF протягом короткого часу . Низький заряд батареї. Перевірте стан батареї і , якщо це можливо перезарядити.
Зарядний пристрій знаходиться в неробочому стані, і пристрій не приймає AC. Напруга змінного струму впав

поза допуску

Перевірте напругу змінного струму для належного напруги і частоти .
Зарядний пристрій поставляє більш низький заряд швидкість. управління Charger встановлено неправильно.

 

Низький вхідний напруга змінного струму .

 

Сипучі батареї або увійти змінного струму з’єднання.

Зверніться до розділу про регулюванню «Charger Rate».

 

Джерело живлення змінного струму кваліфікований.

 

Перевірте всі DC / підключення змінного струму.

 

Зарядний пристрій вимикається під час зарядки від генератора. Високі вхідний змінну напругу від генератора. Завантажте генератор вниз з великим навантаженням.

Turn вихідної напруги генератора вниз.

Чутливі навантаження тимчасово відключити при передачі між сіткою і перевертаючи. Інвертор низького напруження відключення напруга може бути занадто низьким , щоб витримати певні навантаження. Виберіть вузьке напруга змінного струму в перемикачі DIP, або встановити ДБЖ , якщо це можливо.
Шум від трансформатора / корпус * Застосування специфічних навантажень, такі як фен видалити навантаження

 

* Причина шуму від трансформатора і / або корпуса

При роботі в режимі інвертора і трансформатор і / або корпусі інвертора іноді може вібрувати і робить шум.

Якщо шум виходить від трансформатора.

У відповідності з характеристиками нашого інвертора, є один тип навантаження , яка буде , швидше за все, викличе тріскачку трансформатора.

Тобто половина – хвилі навантаження, навантаження , яка використовує тільки на половину циклу потужності (дивись малюнок 1) . Це тенденція , щоб викликати дисбаланс магнітного поля від трансформатора, знижуючи його номінальну робочу частоту від 20K H г до, скажімо, може бути 15 КЦА (вона змінюється в залежності від різних навантажень) . Таким чином, частота шуму падає точно в діапазоні (200 Гц-20К Н г) , що людське вухо може відчути .

Найбільш поширена навантаження такого роду фен.

 

Якщо шум виходить від випадку .

Зазвичай при завантаженні з індуктивним навантаженням, то магнітне поле генерується трансформатором продовжує залучати Ing або RELEAS ING в сталевому корпусі на певну частоту, це може також ч у собі шум.

Зниження потужності навантаження або за допомогою перетворювача з більшою потужністю, як правило, вирішити цю проблему.

Шум willn ‘ т ніякої шкоди інвертора або навантажень.

 

 

 

 

5 Гарантія

Ми гарантуємо цей продукт від дефектів матеріалів і виробничих дефектів протягом одного року з дня покупки і відремонтувати або замінити несправний APC інвертор , коли безпосередньо повернулися, поштова передоплатою, до виробника. Ця гарантія буде вважатися недійсною , якщо прилад був нанесений який – або очевидний фізичний збиток або зміна всередині або зовні , і не поширюється на пошкодження , що виникають із -за неправильного використання , наприклад, підключивши пристрій до невідповідним джерел живлення, намагаючись працювати продукти з вимогами споживання надмірної потужності , зворотна полярність, або використання в невідповідних кліматичних умовах.

ГАРАНТІЯ НЕ ВКЛЮЧАЄ ПРАЦЯ, ТУРИСТИЧНІ ЗБОРИ АБО БУДЬ-ЯКИЙ ІНШИЙ ВИТРАТИ нанесення ДЛЯ РЕМОНТУ, ЗНЯТТЯ, УСТАНОВКА, ОБСЛУГОВУВАННЯ, діагностування АБО ЗВЕРНЕННЯ З обох дефектні деталі або запасні частини. ГАРАНТ НЕ БУДЕ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВИПАДКОВІ АБО ЗБИТКИ БУДЬ.

ЗБИТКИ АБО ЗБИТКИ: Втрата або пошкодження при транспортуванні несе відповідальність перевізника. Будь-які претензії повинні бути подані доставляє транспортною компанією. Рахунок – фактура, коносамент і квитанції про доставку з пошкодженням відзначили в ньому повинна супроводжувати будь-які претензії пошкодження вантажу. Претензії по приводу дефіциту і втрачених пересилань повинні бути зроблені в письмовій формі вантажовідправника в протягом 3 -х днів після отримання відвантаження. Претензії не повідомлені в протягом цього часу не будуть виконані.

Дана гарантія не поширюється на і ми НЕ будемо нести відповідальність за будь-який дефект або пошкодження:

а) продукт, якщо він був неправильно, нехтував, неправильно встановлено, фізично пошкоджений або змінений, або

всередині або зовні, або пошкоджені з -за неправильного використання або використання в невідповідних умовах; порушення попереджень в керівництві буде недійсною гарантію.

б) продукт , якщо він був підданий вплив вогню, води, узагальнені корозії, біологічні інвазій, або вхідної напруги , яке створює умови експлуатації понад максимальних або мінімальних меж , перерахованих в продукті специфікації , включаючи високий вхідний напруга від генераторів і ударів блискавки;

в) продукті , якщо ремонтні роботи були зроблені , щоб він інакше , ніж наша компанією або її авторизованого сервіс ЕКСАН тров;

 

 

 

※ Помилки і пропуски захищені. S ікація в цьому посібнику , є предметом для зміни без попереднього повідомлення.

 

 

 

 

Shenzhen Sigineer харчування CO., LTD.

E – mail: info@sigineer.com

TEL: +86 755 2160 7078

FAX: 755 +86 +6165 8 278

Додати: BLD А, Цзялу промислова зона, Yuanfen Rd, Longhua, Шеньчжень, 518100, Китай

 

 

 

ЗБЕРІГАЙТЕ ЦЕЙ ПОСІБНИК !

ПРОЧИТАЙТЕ ЦЕЙ ПОСІБНИК ПЕРЕД УСТАНОВКОЮ, ВОНА МІСТИТЬ ВАЖЛИВУ БЕЗПЕКУ, УСТАНОВКУ ІНСТРУКЦІЇ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ. ЗБЕРІГАЙТЕ ЙОГО В НАДІЙНОМУ МІСЦІ ДЛЯ ПОДАЛЬШОГО ВИКОРИСТАННЯ .

БАЖАЄМО ВАМ ПРИЄМНОГО ДОСВІД ВИКОРИСТАННЯ НАШІ ІНВЕРТОРІВ.

 

 

 

 

 

 

 

(PN: 614-01 66 6-04 / ОНОВЛЕНЕ В СІЧНЯ 2015)

 

1

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.